HAKKIMIZDA

Firmamız 29/03/2000 tarihinde kurulmuş olup, sektörde yarattığı imaj ve güvenilir yapısı ile şu anda birçok farklı ülkedeki saygın elyaf üreticilerinin Türkiye temsilciliğini yapmaktadır.


Microfiber Tekstil olarak ülkemizdeki değişik sektörlerdeki(iplik, nonwoven, ev tekstili) firmalara gerek proforma bazında gerekse firmamızın İstanbul, Mersin ve Gaziantep’te bulunan depolarından yurtiçi tedarik sağlamaktayız.


Microfiber Tekstil olarak İstanbul ve Gaziantep ofislerinden dinamik ve deneyimli kadrolarımızla müşterilerimize gerek yurt dışı(proforma) gerekse yurt içi siparişlerinin teyit edilmesinden başlayarak, ürünlerin üretim ve yükleme aşamaları, nakliye, liman işlemleri ve yurt içi nakliye gibi tüm ara işlemler takip edilerek ürünler alıcı firma adresine teslim edilene kadar karşılaşılabilecek tüm olumsuzluklar ivedilikle giderilerek teknik destek sağlanmaktadır. Bunlarla birlikte uluslararası piyasadaki hammadde fiyatlar anlık olarak takip edilerek firmalara en uygun şartlardaki hammaddeler konusunda bilgi verilmektedir.


Microfiber Tekstil sektörde saygı duyulan ve güvenilir bir firma haline gelmiş olup, bunu sağlayan en önemli faktörler ise satışını yaptığı yada satışına aracılık ettiği tüm ürünlerin kullanım evrelerindeki geri dönüşleri takip ederek bunları üretici firmalara iletmesi ve bu geri dönüşler sayesinde kendisini sürekli yenileyerek müşterilerinin ihtiyaçlarına azami seviyede hitap edebilmesinden kaynaklanmaktadır.


Microfiber Gıda Tekstil San.ve Tic.Ltd Sti.

microfiber

ÜRÜN GRUPLARI

Low Melt

Low Melt

Solid

Renkli 1.2d – 20d

Ekru 1.2d – 20d

Hollow

HCS 3d – 15d

HDR 6d – 20d