• Spunbond Teknolojisi
  • Spunbond Teknolojisi
  • Spunbond Teknolojisi
  • Spunbond Teknolojisi
  • Spunbond Teknolojisi

Kalite

Kaliteli hammaddeyi son teknolojiyle birleştirerek üretim yapıyoruz.

Uzman Ekip

Alanlarında uzman kadromuzla sizlere hizmet vermekteyiz.

Yılların Tecrübesi

20 yılı aşkın bir süredir bu piyasada yer almaktayız.

Uluslararası

Yurtiçi ve yurtdışında bu sektörde hizmet vermekteyiz.

Micrononwoven

Hakkımızda

Firmamız pazardaki güvenilir profili ile dünya çapında prestijli elyaf üreticilerinin distribütörü olarak kurulmuştur.

Micrononwoven olarak İstanbul, Mersin ve Gaziantep'teki depolarımızın yanı sıra çeşitli pazarlara (iplik, nonwoven, ev tekstili ... vb.) İthalat seçeneği ile mal tedarik etmekteyiz. Kapıdan kapıya teslimatların sağlanması için yükleme, nakliye, ihracat işlemleri ve yurt içi taşımacılıkta en iyi şartlarda hizmet verebilmek için partnerlerimizi uluslararası hammadde piyasasını takip ederek güncel tutuyoruz.

Ayrıca pazardaki 20 yılı aşkın tecrübemizi sürdürürken, Türkiye'nin en genç ve istisnai PP Spunbond & Meltblown kumaş üreticisi olarak Kilis'te nonwoven operasyonlarımıza başladık. Entegre tesisimizin bir parçası olarak, aynı zamanda Türkiye'nin sayılı fakat en iyi elastik kulak tedarikçisiyiz.

Müşterilerimize hızlı ve doğru cevap verebilmek için üretim birimlerimiz Kilis Organize Sanayi Bölgesi'nde, Kilis & Gaziantep ve İstanbul pazarlama birimlerinin yanında yer almaktadır. Lokasyonumuz sayesinde ürünlerimizi dünyanın 7 kıtasına ihraç etmek için kolay erişime sahip olduğumuz Mersin ve İskenderun Uluslararası limanlarına çok yakınız.

Üretilen kumaş içerisinde maksimum opasite sağlayan Spunbond ((SS) teknolojisinin en son versiyonlarını kullanıyoruz, en dayanıklı ve en iyi (ipek) cilde dokunulabilen elastik kulağı üretiyoruz.


Devamını Gör →