Sertifikalar

Sertifikalar

Microfiber Spunbond


Microfiber Spunbond


Microfiber Spunbond


Microfiber Spunbond

Microfiber Tekstil olarak 2000lerin başında kurulan firmamız PET elyaf ithalatında faaliyete geçtiği gün itibariyle öne çıkmış ,farklı alanlara ürün tedarikinde müşteri odaklı hizmetleri dahilinde kendi alanında zirvedeki firma pozisyonuna gelmiştir. 2019 yılı itibariyle Nonwoven sektörüne yapmış olduğu yatırım ile hizmet ağını genişletmeyi ön gören firmamız Kilis Organize Sanayi bölgesinde bulunan 22000m2 alanda kurulu tesiste son teknoloji üretim ekipmanları ile PP Spunbond, Meltblown&Kompozit ürünler, Elastik Nonwoven ve Sorbent ürün grupları ile faaliyetlerine devam etmektedir. Alanında tecrübeli ekibimiz ,son teknoloji ekipmanlarımız, güncel aplikasyonlar vasıtasıyla katma değerli üretimler yapmak için sürekli Ar-Ge çalışmalarımız ile müşterilerimize çözüm ortağı olarak destekte bulunmaktayız. Firmamız PP Spunbond 12,000 ton/yıl, Meltblown 720ton/yıl ,Elastik 720 ton/yıl üretim kapasitesi ile tedarik zincirinde kayda değer bir ivme yakalamış olmakla beraber sunmuş olduğu hizmetleri ISO 9001,ISO 14001 ,ISO 45001 standartlarında sürdürmektedir. Aynı zamanda çevreye verdiğimiz değer ve yeşil çevre projemiz doğrultusunda enerji tüketiminde karbon ayak izimizi sıfıra indirmek için güneş panellerimizi de 2022 yılı itibariyle devreye almış bulunmaktayız.

Sorbent
Uygulama Alanları

Bebek ve Yetişkin bezleri, Hijyen Uygulamaları, Medikal Aplikasyonlar, İzolasyon, Çatı Kaplama, Otomotiv, Endüstriyel ıslak mendil, Ziraat, Malçlama, Gölgelik ve Rüzgarlık, Mobilya, İç yüzey döşemeleri, Yatak ve yay torbaları, Tek kullanımlık ürün grupları, Maske, Giyim –Astar iç kaplama, Promosyon ürünleri

Vizyon & Misyon
Yenilikçi Ürünler

Kurulduğu günden beri esnekliği ,yenilikçi ürünleri çözüm bulmaya odaklı alanında tecrübeli profesyonel ekibi ,hızlı servisi ile müşterilerine her zaman çözüm ortağı olarak yaklaşarak öne çıkan firmamız kısa sürede hem yerel hem global pazarda önde gelen firmalardan olmuştur.

Enerji tüketiminde karbon ayak izimizi sıfıra indirmeye ve doğa dostu olmaya özen gösteriyoruz.

AR & GE
1
Ar&Ge ye verdiğimiz önemle hem mevcut üretim kalitemizi sürekli iyileştiriyoruz hem de yeni katma değerli ürünler sunuyoruz
Inovatif Çözümler
2
Teknolojik yeniliklere yatırım yaparak pazar payımızı ve rekabet gücümüzü artırıyoruz
Zamanında Üretim
3
Müşterilerimize kısa sürede hızlı tedarikte bulunarak tedarik zincirlerinde kilit noktada yer alıyoruz.

Hijyen alanında üretimini yaptığımız PP Spunbond SS kumaşlarımız global pazarda bebek bezi ,kadın pedi ,koruyucu örtü ,hasta ve yetişkin bezlerinde kullanılmaktadır. Yumuşak tuşe ,homojen yüzey dağılımı ,yüksek emilim kapasitesi, OEKOTEX özellikteki kumaşlarımız premium sınıf nihai ürünlerin üretiminde önde gelen konumdadır.Kalite kontrol ve ArGe aşamasında son teknoloji laboratuvar ekipmanları ve kamera kontrol sistemimiz ile hijyen sektöründeki gereklilikleri eksiksiz karşılamaktayız.

9-150gsm aralığında çeşitli aplikasyonlar ile üretimini gerçekleştirdiğimiz PP Spunbond SS kumaşlarımız farklı renk opsiyonları ile Medikal alandaki kullanımlar için yüksek uyumluluk göstermektedir.

Filtrasyon

100% PP yapısındaki Spunbond SS kumaşlar 1,8-2.2 dtex kalınlıkta filamentlerin homojen dağılımı sayesinde soğutucu filtre uygulamalarındaki kullanımlar için uygun olmakla beraber taşıyıcı katman olarak da kullanılabilmektedir.

Meltblown kumaşlar ise 6-8 mikronluk yüzey alanının getirdiği avantajlar sayesinde filtrasyon sektöründe, özellikle hava ve toz filtrelerinin üretiminde önemli bir yere sahiptir.

Kullanım alanları

Elektrikli süpürge toz torbası

Vakumlu temizleyiciler için toz torbası

Soğutucu filtreler

Hava filtresi

Cilt Dostu

Yüksek emilim kapasitesine sahip kompozit yapıdaki SM-SMS –SMSS.. yapıdaki ultrasonik bondingli kumaşlarımız gerek ev tipi , gerek endüstriyel kullanımlar için uygundur. Bu ürün grupları kendi ağırlığının 6-9 katına kadar sıvı ve 10-12 katına kadar yağ emilimi sağlayabilmektedir. Yüzey temizliğindeki kullanımında iz, tüy bırakmadığı gibi çizik ve leke kalmasını da engeller.

Perforeli rulolar yada tekli yapraklar halinde sunduğumuz seçenekler ile kullanıcılara kolaylık sağlayan ürünlerimize kullanım alanına göre farklı renk ve aplikasyonlar kazandırılabilmektedir.
Temizlik Mendilleri
Uygulanan Özellikler / Aplikasyonlar;

Hidrofilik (hydrophilic) su emici özelliği
UV Katkılı
FR (Geç tutuşma)
Anti-Bakteriyel
Anti-statik
Kokulu (vanilya, çikolata vs.)
Yumuşak / Sert tuşe
Renkli Baskı / Desenli

Endüstriyel bezler
Anti bakteriyel bezler
Yüzey temizleme bezi

Dezenfektan mendilleri
İşyeri bezleri
Islak Bezler

× Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz